HİZMETLERİMİZ

Sosyal aktivitelerle eğlenecek, dilediğiniz saatte spor yapabileceğiniz fitness spor salonu, hamamı, saunası ve buhar banyosuyla hem bedeninizi hem de ruhunuzu dinlendireceksiniz.

Grandhan - RESTORAN

RESTORAN

Siz değerli misafirlerimize eşsiz lezzetleri sunmak için en taze ve doğal ürünlerle restoranımız sabah açık büfe kahvaltı, öğlen ve akşam yemeklerinde hizmet vermektedir.

Grandhan - SAUNA

SAUNA

Sauna,günün stresinden ve sorunlarından sıyrılıp sıcak, nemli ve ahşap bir oda içerisinde hem terleyerek hem de gevşeyerek dinlenmenizi ve rahatlamanızı saglayan bir sağlık kabinidir. Saunanın yararları eski çağlardan beri insanlar tarafından bilinmektedir ve depresif bozukluklar, kireçlenme, romatizma gibi daha birçok hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır.

Grandhan - HAMAM

HAMAM

Türk kültüründe eski dönemlerden bu yana hem temizlik hem rahatlama amacıyla hamamlar önemli bir yer almaktadır.

Tesisimizde bulunan eski Türk motifleriyle süslenmiş eşsiz hamamımız 7/24 hizmetinizdedir.

Grandhan - BUHAR ODASI

BUHAR ODASI

Odanın gözenekleri açarak cildi güzelleştirdiği öne sürülmektedir. Buhar odasının, yağların ve fazla kiloların atılmasına yardımcı olduğu da düşünülmektedir.

Buhar odasında en fazla 10 dakika kalınmalıdır. Nefes almakta zorluk çekenler ile astım hastaları kesinlikle bu odayı kullanmamalıdır. Buhar odasından çıkıldığında hemen soğuk su ile duş alınmalıdır. Buhar odasından önce saunaya girildiyse, 10 dakika ara verip sıvı takviyesi yapılmalıdır.

Grandhan - SPA

SPA

Orijinal adı ile “Sanitas Per Aquam” (SPA) yani “Sudan Gelen Sağlık”, Romalılardan bugüne kadar uygulanan su terapilerine verilen isimdir. Su ile iyileşme, suyun kullanımından gelen sağlık, suyun sıcak, soğuk ve farklı biçimlerde (akıtma, damlama, duşlama, püskürtme) uygulanması ile kazanılan dinlenme ve ferahlama duygularının edinildiği bütünleyici terapi anlamında kullanılmaktadır.

Grandhan - FITNESS

FITNESS

Fiziksel uygunluk anlamına gelen, günlük hayatta daha çok zindelik ve fiziksel uygunluk için yapılan egzersizlerin bütünü için kullanılan terimdir.

Antrenmana başlamadan önce risklerini öğrenmek gerekir. Uygun kıyafet giyilmeli ve özellikle spor ayakkabı seçimine dikkat edilmelidir. Uzman eğitmenlerin vereceği antrenman programına uyulmalıdır. Sakatlanmamak için antrenman öncesi hafif hareketler veya fonksiyonel hareketlerle adalenin ısınması gerekmektedir. Ağırlık egzersizinde hareketlerin nizami yapılması önemlidir. Yeni başlanıyorsa hafif bir antrenman uygulanmalı zamanla ağırlıklar arttırılmalıdır. Ayrıca fitness sadece antrenmana dayanmaz, düzenli bir yaşamı ve kontrollü bir beslenmeyi de gerekli kılar. Beslenme konusu fitness yapanlar için çok önemlidir ve bu sporda başarının temel ayaklarından biridir.

Grandhan - MARKET

MARKET

Konaklayan veya ziyaretimize gelen misafirlerimizin bütün ihtiyaçlarını giderebilecekleri marketimiz 7/24 hizmetinizdedir.

Grandhan - PETROL İSTASYONU

PETROL İSTASYONU

Aracınıza ihtiyaç duyduğunuz herşeyi petrol istasyonumuzdan temin edebilirsiniz.