HAKKIMIZDA

Göz kamaştıran tarihi dokusu ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla Grandhan Otel, misafirlerinin konforlu ve kaliteli zamanlar geçirebilmeleri için tasarlanmıştır.

Grandhan - İPEK YOLU ÜZERİNDEKİ HAN

İPEK YOLU ÜZERİNDEKİ HAN

Öyle bir yer düşünün ki etrafında Selçuklu döneminin en ihtişamlı kervansarayı, flamingolarıyla ünlü kuş cenneti, obruk gölü bulunsun ve istedikleriniz elinizin altında olsun… Size de hayatı yaşamaya zaman kalsın…

Tuz Gölü, Eskil, Eşmekaya, Hozatın Hanı, Ihlara Vadisi, Selime, Nevşehir ve Kapodakya’ya komşu; şehir merkezine 3, Aksaray’a 40, Konya’ya 90 kilometre mesafede olan Grandahan’la kendinize zaman ayırın ve şehrin tüm stresinden uzaklaşın.

Grandhan - GRANDHAN HAKKINDA

GRANDHAN HAKKINDA

Lüks, eğlence ve konfor… Zarif dokunuşlarla, konaklamanın bir keyfe dönüştüğü Grandhan’da, hayatınızı kolaylaştıracak tüm ayrıntılar düşünüldü.

5’i süit, 2’si kral dairesi 88 odalı Grandhan Hotel’de, 38’i frevbet, 43’ü twinbet 176 yatakla birlikte her odada TV, mini bar, fön makinesi, kablolu ve kablosuz internet ile telefon bulunuyor. Odalarda, ankastre seramik Hilton mermerle döşenen lavabolar, mükemmel bir konaklama imkânı sunuyor.

Göz kamaştıran tarihi dokusu ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla Grandhan Otel, misafirlerinin konforlu ve kaliteli zamanlar geçirebilmeleri için tasarlanmıştır.

Sosyal aktivitelerle eğlenecek, dilediğiniz saatte spor yapabileceğiniz fitness spor salonu, hamamı, saunası ve buhar banyosuyla hem bedeninizi hem de ruhunuzu dinlendireceksiniz.

Bu mükemmel otelde 50 kişilik toplantı salonu, petrol istasyonu, düğün salonu, market, restoran, internet stantları, oyun salonu, yetişkin ve çocuk yüzme havuzu ile pek çok alternatif ihtiyaçlarınızı karşılamanın yanı sıra, otel bahçesinde nargile, çay ve balık keyfi ile unutulmaz zamanlar geçireceksiniz.